Stoliki i stoły do pokoju – jakie wybrać?

stoliki marka concept-store

Stół to uniwersalny mebel niezbędny w każdym domu. Z reguły też w każdym domu jest ich więcej niż jeden, zależnie oczywiście od liczby pomieszczeń. Producenci oferują bardzo wiele rodzajów stołów i stolików i nie ma obecnie problemu z dobraniem odpowiedniego do konkretnego celu.

Jakie stoły do pokoju?

Jeżeli pokój pełni również, nawet okazjonalnie, funkcję jadalni, warto wybrać duży funkcjonalny stół dla kilku osób. Idealnym rozwiązaniem jest rozkładany pokojowy stół, który na co dzień nie zajmie wiele miejsca, a z okazji wizyty gości, świąt czy innych uroczystości, można go rozłożyć. Takie stoły z reguły mają też regulację wysokości. Stoły do pokoju można kupić w wielu rodzajach, rozmiarach, wzorach i stylach.

Jaki stolik do pokoju?

Jeśli nie jest nam potrzebny duży pokojowy stół, zazwyczaj wybieramy nieduży stolik, który stoi w pobliżu sofy czy narożnika. Choć zazwyczaj mały i niski, stolik do pokoju młodzieżowego może być niezwykle praktyczny. Takie stoliki również mogą być rozkładane, posiadać drugi blat czy dodatkowe funkcjonalności. Produkowane są z różnych materiałów, od drewna począwszy, po szkło czy metal, a na tworzywach sztucznych skończywszy.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Meble i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.